Jodła Kaukaska
wiecej
Świerk srebrny
wiecej
Thuja
wiecej
Sadzonki
wiecej
Drzewa i krzewy
wiecej

Thuja shmaragd

THUJA SMARAGD - THUJA OCCIDENTALIS

Thuja należy do roślin iglastych z rodziny cyprysowatych. Wywodzą się głównie z Azji wschodniej i Ameryki Północnej gdzie występują najczęściej jako drzewa, a nie krzewy. Szybkie tempo wzrostu, dobre zagęszczanie się krzewu, a co najważniejsze niewielkie wymagania uprawowe to wszystko sprawiło, iż Żywotnik Zachodni szybko stał się jednym z popularniejszych krzewów wybieranych na Zimozielone żywopłoty.

Gospodarstwo Szkółkarskie Gryziec zajmuje się sprzedażą detaliczną oraz hurtową drzewek, krzewów, sadzonek świerka srebrnego, jodły kaukaskiej, świerka pospolitego z przeznaczeniem zarówno na plantacje choinkowe jak i zalesienia. W swojej ofercie posiadamy także wiele innych gatunków krzewów i roślin, a także formowanych drzewek typu ‘Bonsai’. Dzięki prawie 30 letniemu doświadczeniu na rynku zapewniamy profesjonalną obsługę klientów prywatnych jak również klientów hurtowych oraz szybką realizację zamówień. Umożliwiamy transport dla każdego rodzaju zamówienia. Nasze rośliny sprzedawane są w dniach:

Pon - Pt od 8:00 do 18:00
Sobota od 8:00 do 15:00

Zachęcamy do zapoznania się z aktualną OFERTA . Ceny hurtowe obowiązują w momencie zakupu minimum 50 sztuk. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny: 606-219-483, 606-217-483, oraz jgryziec@poczta.onet.pl lub za pomocą formularza zamówieniowego.

 

ŻYWOTNIKI NAJLEPSZE NA ZIMOZIELONE ŻYWOPŁOTY

Thuja Occidentalis –Żywotnik Zachodni Thuja Pliciata- Żywotnik Olbrzymi
Aureospicata Atrovirens
Aurescens Kórnik
Brabant

Zebrina

Columna Zebrina 'Extra Gold'
Holmstrup  
Maria  
Smaragd  
Spiralis  
Sunkist  
Yellow Ribon  


 


Kliknij, aby obejrzeć galerię

 


Powrót

Nasze drzewka

zamów